LABÜRINDID. ESIMESED KIRJUTUSHARJUTUSED.  ROOSA

LABÜRINDID. ESIMESED KIRJUTUSHARJUTUSED. ROOSA

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat tegevust oma väikesele ajaraiskajale? "Labürindid. Esimesed kirjutusharjutused. Roosa" on just see, mida vajate. See raamat on täis põnevaid labürindiülesandeid, mis on loodud spetsiaalselt pisikestele seiklejatele.

Iga lehekülg toob esile uue ja värvika väljakutse, mis paneb proovile lapse tähelepanu ja peenmotoorika oskused. Kujutage ette oma lapse rõõmu, kui ta aitab väiksel hiirel läbi keerukate radade liivalossini seigelda või leiab õige tee armsa nukumaja südamesse. Ja mis võiks olla lõbusam kui kelgusõit mäest alla, kus iga kurv ja pööre on justkui päriselt?

Raamatu "Labürindid. Esimesed kirjutusharjutused. Roosa" lehekülgedel ootavad teie last mitmed tunnid kaasahaaravat meelelahutust. Samal ajal kui teie laps on hõivatud labürindite lahendamisega, arendab ta märkamatult oma keskendumisvõimet ja käelist osavust. Värvikirevad illustratsioonid on silmale paitavalt pehmed ja selged, muutes õppimiskogemuse veelgi nauditavamaks.

Võtke hetk, et ühineda oma lapsega nende armsate labürindite maailmas, ja vaadake, kuidas tema oskused kasvavad mängu ja põnevuse saatel. "Labürindid. Esimesed kirjutusharjutused. Roosa" on suurepärane kingitus igale uudishimulikule ja aktiivsele lapsele, kes armastab avastamist ja õppimist.