LABÜRINDID. ESIMESED KIRJUTUSHARJUTUSED.  SININE

LABÜRINDID. ESIMESED KIRJUTUSHARJUTUSED. SININE

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat viisi, kuidas oma väikesele põnnile tähelepanu ja peenmotoorikat arendada? "Labürindid. Esimesed kirjutusharjutused. Sinine" on raamat, mis pakub teie lapsele värvikirevaid seiklusi, kus mänguliselt õpitakse ja arendatakse uusi oskusi.

See raamat on täis lõbusaid labürindiharjutusi, mis on mõeldud just kõige noorematele. Lapsi ootavad ees rõõmsameelsed ülesanded, kus nad saavad abistada erinevaid tegelasi nende teekonnal. Näiteks võib teie laps aidata ühel armsal pardil leida tee tiigini või juhendada kana turvaliselt tagasi kanakuuti. Samuti on võimalik osaleda lõbusas lillede kastmise ülesandes, mis mitte ainult ei paku rõõmu, vaid on ka kasulik käe ja silma koostöö harjutamiseks.

Iga ülesanne on illustreeritud erksavärviliste ja silmapaistvate piltidega, mis köidavad lapse tähelepanu ja stimuleerivad tema visuaalset taju. Raamatu kasutamine mitte ainult ei meelelahuta teie last mitmeteks tundideks, vaid toetab ka tema keskendumisvõime ja käeliste oskuste arengut.

"Labürindid. Esimesed kirjutusharjutused. Sinine" on suurepärane valik vanematele, kes soovivad oma lapse arengut toetada läbi mänguliste ja kaasahaaravate tegevuste. Avastage koos lapsega see värviküllane ja hariv maailm, mis on loodud selleks, et õppimine oleks rõõm!