Laevade Mälestus – Eestimaa Laevaehituspaigad

Laevade Mälestus – Eestimaa Laevaehituspaigad

Kirjastus: VAHULA MAREK FIE

Kategooria: Eesti ajalugu
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
19.50€
Osta
Apollo
19.95€ / 18.95€
Varsti müügil
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas Eesti rannikul laevu ehitati ja milline on meie merendusajalugu? "Laevade Mälestus – Eestimaa Laevaehituspaigad" on põhjalik uurimustöö, mis viib teid avastusretkele mööda Eesti rannajoont, kus laevaehituse traditsioonid ulatuvad sajandite taha.

Selle raamatu lehekülgedel avaneb teile ainulaadne võimalus tutvuda ligikaudu 65 laevaehituspaigaga, mis on jaotatud piirkondlikeks peatükkideks: Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa ja Põhjarannik. Iga piirkond on kaardistatud nii sõnas kui pildis, pakkudes teile ülevaatlikku ja detailset infot.

Autor Marek Vahula on pühendanud 13 aastat, et koguda kokku teave nendest ajaloolistest laevaehituskohtadest, mis on kujundanud meie rannikualade identiteeti. Raamat toob esile, et Eesti rannajoon on olnud tõeline laevaehitusmeka, millel on sügav ja rikkalik ajalugu.

Iga peatüki sissejuhatuses leiate üldistava ülevaate piirkonna laevaehitusest, mille on kirjutanud just selle ala parimad asjatundjad. See tagab, et saate autentse ja süvitsi mineva teadmise igast käsitletud piirkonnast.

Kui meri ja laevad on teid alati paelunud, siis "Laevade Mälestus – Eestimaa Laevaehituspaigad" on raamat, mida te ei tohiks kahe silma vahele jätta. See on hädavajalik lugemine kõigile, kes soovivad mõista Eesti merendusajaloo sügavust ja laevaehituse kunsti.