Lahedad faktid uudishimulikele 8-aastastele lastele

Lahedad faktid uudishimulikele 8-aastastele lastele

Autor: Steve Martin

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kui suur võib olla hiidkalmaari silm või kui kiiresti võib iluuisutaja end keerutada? Või miks antiik-Kreeka sportlased võistlustel riideid ei kandnud? Kui need küsimused sind kõditavad, siis on aeg sukelduda Steve Martini kirjutatud raamatusse "Lahedad faktid uudishimulikele 8-aastastele lastele".

See raamat on tõeline aardekirst, mis on täis enam kui 250 kummalist, põnevat ja vaimustavalt lahedat fakti, mis on garanteeritud, et panevad su kulmu kergitama ja suunurgad naerule. Raamatus on kaasahaaravalt esitatud teadmised, mis on esitatud kergesti mõistetavas keeles, et ka noored lugejad saaksid neid hõlpsasti omaks võtta.

Lisaks põnevatele faktidele on raamat rikastatud lõbusate illustratsioonidega, mis muudavad õppimise visuaalselt nauditavaks. See on ideaalne lugemismaterjal, mis toetab laste uudishimu ja innustab neid avastama maailma erinevaid aspekte. Olgu selleks siis loomade erakordsed omadused, spordi hämmastavad rekordid või ajaloo veidrad kombed, see raamat pakub teadmisi, mis on sama meelelahutuslikud kui harivad.

Kui otsid kingitust 8-aastasele, kes armastab uusi asju avastada, või soovid lihtsalt oma lapse silmaringi laiendada, siis "Lahedad faktid uudishimulikele 8-aastastele lastele" on kindel valik. See on raamat, mis ei vea sind alt ja pakub avastamisrõõmu iga leheküljega.