LAHEDAD LUMEMEMMED

LAHEDAD LUMEMEMMED

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Kas otsite lõõgastavat tegevust, mis pakub rõõmu nii endale kui ka teie pere noorematele liikmetele? "Lahedad Lumememmed" on värviraamat, mis kutsub teid avastama värvide maailma ja laskma oma kujutlusvõimel lennata.

Värvimine on tegevus, mis ei tunne vanusepiire. See on suurepärane viis, kuidas lõõgastuda ja panna argimured kõrvale. Lisaks on see suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos perega, eriti pärast lõbusat päeva lumes mängides. "Lahedad Lumememmed" pakub teile võimalust jäädvustada need lumised hetked paberile, tuues esile oma loomingulise poole.

Raamatus leiduvad lumememmede illustratsioonid on loodud inspireerima teie fantaasiat. Iga lehekülg ootab, et teie või teie laps lisaksite värvide ja varjundite abil karakterile elu. See on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja silma-käe koordinatsiooni, mis on eriti oluline laste arengu jaoks.

Võtke hetk iseendale või jagage seda hetke oma lastega – "Lahedad Lumememmed" on teie võimalus luua midagi kaunist ja ainulaadset, mis peegeldab teie enda stiili ja emotsioone. Värvimine on tõestatult stressi maandav ja võib toimida kui teraapia vorm, aidates keskenduda hetkele ja tuua sisemist rahu.

Lisage oma päevale veidi kunsti ja loovust "Lahedate Lumememmede" abil. See on teie võimalus luua midagi erilist, mis toob naeratuse näole iga kord, kui te raamatut sirvite.