LAHEDAD MÕISTATUSED NUTIKATELE LASTELE

LAHEDAD MÕISTATUSED NUTIKATELE LASTELE

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapse mõttetegevust lõbusalt ergutada? "Lahedad mõistatused nutikatele lastele" on raamat, mis pakub just seda – mängulist arengut ja õppimist. See kogumik on täis põnevaid tegevusi, mis panevad proovile noorte detektiivide oskused ja loovuse.

Raamatusse on koondatud mitmesugused harjutused, mis aitavad lastel arendada matemaatilisi oskusi, nagu liitmist ja lahutamist, kuid see ei piirdu ainult numbritega. Sinu laps saab sukelduda labürintide keerdkäikudesse, lahendada sudokusid, mis panevad proovile loogika ja mustritaju, ning märgata peeneid erinevusi piltidel, mis arendavad tähelepanelikkust ja detailide märkamise võimet.

Aja lugemine on oluline oskus, mida see raamat samuti toetab, õpetades lastele kellaaegade tundmist lõbusal viisil. Sõnamõistatused ja -mängud rikastavad lapse sõnavara ja parandavad keeleoskust, samal ajal kui värvimislehed ja väljalõikamisülesanded pakuvad loomingulist väljundit ja peenmotoorika arendamist.

Lisaks on raamatus joonistamisülesanded, mis julgustavad lapsi oma kujutlusvõimet kasutama ja kunstilisi oskusi lihvimas. "Lahedad mõistatused nutikatele lastele" on suurepärane vahend, mis aitab lastel avastada õppimise rõõmu ja arendada keskendumisvõimet, pakkudes samal ajal tunde meelelahutust ja rahuldust.

Kas soovid oma lapsele pakkuda harivat ja samas kaasahaaravat tegevust? See raamat on ideaalne kaaslane igale uudishimulikule ja teadmishimulisele lapsele, kes armastab väljakutseid ja uusi avastusi.