LAHENDA, VÄRVI, ÜHENDA. HARJUTUSVIHIK

LAHENDA, VÄRVI, ÜHENDA. HARJUTUSVIHIK

Kategooria: Tegevusraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Avasta põnev maailm, kus Sinu lapse vaim saab lennata ja loovus vohada! "Lahenda, Värvi, Ühenda" on harjutusvihik, mis on loodud selleks, et pakkuda Sinu väikesele uudishimulikule seiklejale põnevaid väljakutseid. See värvikirev vihik on justkui võlukast, mis aitab arendada keskendumisvõimet, loogilist mõtlemist ja annab vabad käed loovuse rakendamiseks.

Harjutusvihikus leidub viis erinevat tüüpi tegevusi, mis kõik on mõeldud selleks, et pakkuda harivat meelelahutust. Laps saab teritada oma tähelepanu, märgates peidetud erinevusi piltidel, mis esmapilgul tunduvad identsed. Labürindid ootavad nutikaid lahendajaid, kes suudavad leida tee algusest lõpuni. Punktide ühendamise ülesanded on peidus väikeste seiklustena, mis paljastavad pildi terviklikkuse alles siis, kui kõik punktid on õiges järjekorras ühendatud.

Lisaks saab Sinu laps sukelduda paaride otsimise maailma, kus tuleb leida kokku sobivad pildid ja varjupildid, arendades nii mälu ja tähelepanu. Loomingulised ülesanded annavad aga võimaluse kasutada näpuvärve ja olemasolevaid detaile, et luua midagi täiesti uut ja ainulaadset – olgu selleks siis fantaasiarikas tegelane või mõni põnev stseen.

See harjutusvihik on suurepärane kaaslane igale lapsele, kes armastab avastada, õppida ja oma maailma värvidega täita. "Lahenda, Värvi, Ühenda" on Sinu lapsele tõeline aardekirst, mis toetab tema arengut ja pakub rõõmu igas ülesandes. Võta aega, et koos lapsega seda värvilist seiklust nautida ja olla tunnistajaks tema loovuse kasvule.