Lahenduste ministeerium ja kadunud van Gogh

Lahenduste ministeerium ja kadunud van Gogh

Autor: Sanne Rooseboom

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
24.99€
Osta
Apollo
24.95€ / 23.70€
Osta
Kas olete valmis seikluseks, mis viib teid ajarännakule ja kunsti sügavustesse? "Lahenduste ministeerium ja kadunud van Gogh" on põnevuslugu, mis haarab noori detektiive Niina, Alfa, Ruubeni ja nende eakat naabrit Janneke Visi. Need erakordsed tegelased ei ole tavalised lapsed; nad on osa salajasest organisatsioonist, mis on pühendunud aastakümnete vanuste probleemide lahendamisele.

Selle raamatu lehekülgedel avaneb teile võimalus sukelduda 1953. aasta sündmuste keerdkäikudesse, kui üks Rotterdami perekond jäi lahendamata juhtumi tõttu hätta. See pole aga lihtsalt igasugune juhtum – see on seotud ühe Vincent van Goghi kadunud joonistusega, mis on võtmetähtsusega nii kunstiajaloo kui ka perekonna saatuse jaoks.

Autor Sanne Rooseboom, kes on oma kirjanikutee alustanud ajakirjanikuna, toob lugejateni loo, mis on täis südikust ja kaasahaaravat detektiivitööd. Rooseboom, kes on kirjutanud lastekirjandust alates 2016. aastast, on tuntud oma oskuse poolest luua lugusid, mis kõnetavad nii noori kui ka vanu. Tema kirjutamisoskust on tunnustatud ka Hollandi lasteraamatunädala kinkeraamatu autoriks valimisega, mis on märkimisväärne auhind Hollandi kirjandusmaailmas.

Raamatu visuaalse poole eest vastutab andekas hollandi illustraator Mark Janssen, kelle kunstiharidus pärineb Maastrichti kunstiakadeemiast. Tema illustratsioonid toovad loole elu ja aitavad lugejal sukelduda selle ajaloolisse ja kunstilisse maailma.

"Lahenduste ministeerium ja kadunud van Gogh" on tõlgitud hollandi keelest eesti keelde Vahur Aabramsi poolt ning toimetanud Kärt Normann. See on järg Rooseboomi varasemale teosele "Lahenduste ministeerium" ja jätkab samas vaimus, pakkudes lugejatele võimalust avastada, kuidas ajalugu, kunst ja detektiivitöö põimuvad üheks põnevaks seikluseks. Kas olete valmis sukelduma selle raamatu lehekülgedele ja avastama kadunud van Goghi saladusi?