Lähme tuttu

Lähme tuttu

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.30€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas otsite ideaalset unejuttu, mis aitaks teie pisikesel rahulikult unemaale suikuda? "Lähme tuttu" võib olla just see, mida vajate. See armas raamat viib teid ja teie last läbi pehme ja kireva maailma, kus armsad loomakesed on valmis end unelaulude hõlma heitma.

Raamatu lehed on valmistatud vildist, mis lisab lugemiskogemusele ainulaadse taktiilse mõõtme. Värvikirevad leheküljed ei ole mitte ainult silmale ilusad vaadata, vaid ka väikestele kätele põnevad katsuda. See pehme materjal muudab raamatu eriti kergeks, nii et isegi kõige pisemad saavad seda mugavalt käes hoida ja lehitsemine on lihtne.

"Lähme tuttu" on suurepärane vahend, et luua rahustav õhturutiin, mis aitab teie lapsel lõõgastuda ja valmistuda magamaminekuks. Raamatu lehitsemine ja loomakestega koos päeva lõpetamine võib saada teie lapse lemmikhetkeks enne uinumist.

Kui olete lapsevanem, kes otsib võimalust ühendada lugemisrõõm ja meelerahu, siis see raamat võib olla teie öökapil asendamatu kaaslane. Lase end viia unenägude maailma ja avasta, kuidas "Lähme tuttu" võib muuta magamamineku hetked veelgi erilisemaks.