Laiskuri aed ehk raamat mugavale aiapidajale

Laiskuri aed ehk raamat mugavale aiapidajale

Autor: Jüri Annist

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
30.50€
Osta
Kas tunned, et aiatööd võivad olla pigem koormaks kui naudinguks? Kui jah, siis on Jüri Annisti "Laiskuri aed ehk raamat mugavale aiapidajale" just see, mida vajad. See teos on suurepärane abimees neile, kes unistavad kaunist aiast ilma liigse vaevata.

Jüri Annist, keda tuntakse kui kogenud aednikku, jagab selles raamatus oma aastatepikkuseid kogemusi ja tarkusi, kuidas luua aed, mis ei nõua meeleheitlikku rabelemist. Ta on välja valinud aiakujunduselemendid ja taimed, mis sobivad ideaalselt Eesti kliimasse ja on hoolduses tagasihoidlikud.

Raamatust leiad nõuandeid, kuidas kujundada peenraid, mis vajavad vähem rohimist, kuidas multšida tõhusalt, milliseid põõsaid eelistada ja kuidas hooldada muru nii, et see ei muutuks tüütuks kohustuseks. Annist puudutab ka teemasid nagu veesilmad, hekid, ronitaimed, turbaaiad, kiviktaimlad, roosid, kõrrelised, elulõngad ja sibullilled, pakkudes praktilisi soovitusi, kuidas neid väiksema vaevaga kasvatada.

"Laiskuri aed" on kaasahaarav ja humoorikas lugemine, mis on täis elutarga aedniku muhedaid tähelepanekuid. See on ideaalne kaaslane kõigile, kes tahavad nautida oma aia ilu ilma, et peaksid ohverdama kõik oma vabad hetked aiatöödele. Pane tähele, kuidas Annisti soovitused muudavad sinu aiahoolduse lihtsamaks ja nauditavamaks.