LAITMATUD LIHAROAD

Kirjastus: EHK KIRJASTUS

Kategooria: Liha- ja kalatoidud
2003 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.86€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas rikastada oma toidulauda põnevate ja maitsvate liharoogadega, mis peegeldavad Eesti maitseid, kuid pakuvad samas ka uusi maitseelamusi? "Laitmatud Liharaod" on raamat, mis viib teid kulinaarsele rännakule, kus avastate lihaküllaseid retsepte, mis on hoolikalt valitud ja kohandatud just eestlaste maitse-eelistusi silmas pidades.

Autor on kokku kogunud retseptid, mis on inspireeritud nii kodumaistest traditsioonidest kui ka rahvusvahelistest köökidest, luues seeläbi tõeliselt mitmekesise kogumiku. Raamatus leidub roogasid, mis on valmistatud nii linnu-, veise- kui ka sealihast, kuid ei ole unustatud ka lamba-, jänese- ja metsloomaliha hõrgutisi. See on ideaalne valik neile, kes hindavad kvaliteetset ja maitseküllast kodust toiduvalmistamist.

"Laitmatud Liharaod" pakub teile võimalust katsetada uusi retsepte, mis on juba eelnevalt eestlaste poolt heaks kiidetud, tagades, et iga roog oleks tõeline nauding. Olgu teil eesmärgiks pakkuda midagi erilist pereõhtusöögiks või soovite üllatada sõpru gurmaanliku õhtusöögiga, see raamat on teie köögi uus parim sõber.

Avastage, kuidas traditsioonilised eesti toidud saavad uue hingamise ning kuidas rahvusvahelised maitsed leiavad tee teie südamesse läbi kohalike toorainete ja armastusega valmistatud roogade. "Laitmatud Liharaod" on teie pilet maitsvate ja meeldejäävate liharoogade maailma, mis rõõmustavad teie maitsemeeli ja toovad kokkamisrõõmu igasse päeva.