LAMMAS SHAUN. FARMIGEDDON

LAMMAS SHAUN. FARMIGEDDON

Autor: Gemma Barder

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Samblataguse farmi seiklusrohkesse maailma? "Lammas Shaun. Farmigeddon", autoriks Gemma Barder, on põnev raamat, mis viib sind otse animatsiooni südamesse. See pole lihtsalt raamat – see on interaktiivne kogemus, mis on loodud spetsiaalselt lammas Shauni austajatele.

Kujutle hetke, kui taevasse ilmub särav objekt ja maandub otse sinu kodu lähedale. Just selline sündmus raputab Samblataguse farmi, kui seal maandub Lu-La, tulnukas erakordsete võimetega. Shaun, see armastatud ja nutikas lammas, ei kõhkle hetkegi ja asub koos oma sõpradega päästma meie galaktikatevahelist sõpra, pakkudes talle turvalist varjupaika ja aidates tal leida tee tagasi koju.

Raamat "Lammas Shaun. Farmigeddon" on täis põnevust ja pakub lugejatele võimalust osaleda mängudes, lahendada mõistatusi ja täita ülesandeid, mis panevad proovile nii su nupukuse kui ka loovuse. See on ideaalne kaaslane animafilmi "Lammas Shaun. Farmigeddon" nautimiseks, mis jõudis Eesti kinodesse 2019. aasta septembris ja võitis kiiresti vaatajate südamed.

Kui oled valmis seikluseks, mis ühendab mängulise meelelahutuse ja vaimukad väljakutsed, siis on see raamat just sinule. Ära lase võimalusel libiseda ja liitu Shauniga tema kõige põnevamal missioonil – päästa Lu-La ja tagada, et kuri organisatsioon ei saaks tema erilisi võimeid enda kasuks ära kasutada. Pane oma oskused proovile ja aita Shaunil ja tema sõpradel saavutada võit hea üle kurja!