Langevate tähtede suvi

Langevate tähtede suvi

Autor: Cvetka Bevc

Kirjastus: PÄIKE JA PILV

Kategooria: Nooremale koolieale, vanus 7-9
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
19.50€
Osta
On suvi. Jänkutüdruk Säde on tujust ära, sest tema sõber on puhkusel ja kodus oodatakse titat. Sädemele tundub, et kõik keerleb ümber selle. Ühel ööl, kui taevast langeb tähti, otsustab Säde ema saata ta tähetark Fridolini juurde. Kuid lisaks tähtedele sajab taevast alla ka üks kass. Tegemist pole aga tavalise, vaid luuletava kassiga! Sellest hetkest muutub Sädeme suvi jälle lõbusaks ja põnevaks.Südamlik lugu kiiresti kasvavast jänesest ja tema viimasest suvest enne kooli sobib suurepäraselt iseseisvaks lugemiseks. Sädeme seiklused aitavad lastel mõista selliseid suhteid, nagu tõeline sõprus, esimene armastus ja õe-venna vaheline armastus. Raamat on valitud lugemisprojekti Meie Väike Raamatukogu.

---

On suvi ja jänkutüdruk Säde on pisut kurb, sest tema parim sõber on puhkusel ning kodus oodatakse uut pereliiget. Kõik tundub keerlevat selle ümber, jättes Säde tähelepanuta. Ühel ööl, kui taevast langeb tähti, otsustab Säde ema saata ta tähetark Fridolini juurde. Kuid lisaks tähtedele sajab taevast alla ka üks eriline kass, kes oskab luuletada! Sellest hetkest muutub Sädeme suvi taas lõbusaks ja täis põnevaid seiklusi.

"Langevate tähtede suvi" on südamlik ja kaasahaarav lugu kiiresti kasvavast jänesest ja tema viimasest suvest enne kooli. See raamat sobib suurepäraselt iseseisvaks lugemiseks ja aitab lastel mõista olulisi suhteid, nagu tõeline sõprus, esimene armastus ja õe-venna vaheline side. Cvetka Bevc on loonud loo, mis haarab noorte lugejate südamed ja meeli.

Raamat on valitud lugemisprojekti "Meie Väike Raamatukogu", mis kinnitab selle kvaliteeti ja sobivust noortele lugejatele. Sädeme seiklused pakuvad nii rõõmu kui ka õpetlikke hetki, tehes sellest suurepärase valiku igale lapsele.