Lapsevanema teejuht kodurahuni. Ülereageerimisest vabaks

Lapsevanema teejuht kodurahuni. Ülereageerimisest vabaks

Autor: Laura Linn Knight

Kirjastus: ÄRIPÄEV

Kategooria: Perekond ja lapsed
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
43.50€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, et teie lapse käitumine paneb teid proovile viisil, mis viib teid enesevalitsemise piirini? Kui jah, siis te pole üksi. Paljud lapsevanemad tunnevad, et pidev tasakaalukuse säilitamine kodu- ja tööelu vahel on väljakutse, mis nõuab üleloomulikke jõupingutusi. Laura Linn Knighti raamat "Lapsevanema teejuht kodurahuni. Ülereageerimisest vabaks" on justkui majakas, mis juhatab teid läbi kasvatuse keeruliste vetete.

Raamatu keskmes on teadmine, et pole olemas "halbu" lapsevanemaid ega "halbu" lapsi. On vaid väljakutsed ja oskused, mida saab õppida ja täiustada, et muuta kodune elu harmoonilisemaks. Laura Linn Knight, kes on kogenud lapsevanemate nõustaja, jagab teiega praktilisi tööriistu, mis aitavad teil reaktiivsest käitumisest – olgu selleks karjumine, ähvardamine või ebasobivate preemiate pakkumine – sammhaaval vabaneda.

Teekond rahulikuma koduni hõlmab mitmeid aspekte, alates kuulamisoskusest ja rutiinide loomisest kuni enesekontrolli ja võimuvõitlusteni. Raamatus käsitletakse kaasaegseid teemasid nagu ekraaniaeg ja enesehooldus, mis on tänapäeva kiire elutempo juures eriti aktuaalsed.

"Lapsevanema teejuht kodurahuni. Ülereageerimisest vabaks" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teie isiklik nõustaja, kes juhendab teid samm-sammult, kuidas luua kodus keskkond, kus valitseb mõistmine ja rahu. See on investeering teie pere heaolusse, mis tasub end ära iga päev.