Lärmisepa tänava Lota

Lärmisepa tänava Lota

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis tunne on ärgata hommikul ja tunda viha, ilma et päriselt teaksid, miks? "Lärmisepa tänava Lota", mille on kirjutanud armastatud lastekirjanik Astrid Lindgren, viib sind väikese Lota maailma, kus just selline hommik leiab aset. Lota, kes on äsja viieaastaseks saanud, ärkab ühel päeval veendumusega, et tema kallist mängukaru on rünnatud. See unenägu paneb tema emotsioonid möllama ning paneb aluse päevale, mis on täis süütuid seiklusi ja südamlikke hetki.

Astrid Lindgreni loodud tegelaskujud, nagu Lota, on tuntud oma elavuse ja sügavuse poolest, mis võimaldab noortel lugejatel samastuda ja kaasa elada. Kui oled lapsevanem, kes soovib oma lapsele pakkuda lugemiselamust, mis õpetab empaatiat ja tundeid mõistma, siis "Lärmisepa tänava Lota" on suurepärane valik. See raamat ei ole lihtsalt lugu, see on sild lapse ja täiskasvanute maailma vahel, aidates mõista, et isegi kõige väiksemad mured võivad tunduda suured.

Kas mäletad, kuidas on olla viieaastane? Lota maailmas on iga päev seiklus ja iga tundmatu nurk peidab endas võimalust uueks avastuseks. Lindgreni oskus luua tõetruusid ja armastusväärseid tegelasi on teinud temast ühe maailma armastatuima lastekirjaniku, ja "Lärmisepa tänava Lota" on selle tunnistuseks. Avasta Lota maailm ja luba enda lapsel kogeda raamatut, mis on täis südantsoojendavaid hetki ja õpetlikke seiklusi.