LasseMaia detektiivibüroo. Ajalehemõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Ajalehemõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.47€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled valmis sukelduma detektiivide Lasse ja Maia seiklustesse, kus nad astuvad vastu salapärasele pahalasele, kes on võtnud sihikule linna ajalehe? "LasseMaia detektiivibüroo. Ajalehemõistatus" on põnev lugu, mis viib noored lugejad otse sündmuste keerisesse, kus nad koos peategelastega üritavad paljastada isikut, kes levitab laimavaid lugusid linnaelanike kohta.

See raamat on osa armastatud rootsi kirjaniku Martin Widmarki loodud LasseMaia detektiivibüroo sarjast, mis on võitnud paljude laste südamed nii Rootsis kui ka Eestis. Kui otsid viisi, kuidas äratada oma lapses lugemispisikut, siis see seitsmes raamat sarjas võib olla just see, mida vajad. Lapsele raamatu andmine võib avada ukse uude maailma, kus mõistatused ja seiklused ootavad lahendamist.

"LasseMaia detektiivibüroo. Ajalehemõistatus" ei ole lihtsalt lõbus lugemine; see on ka vahend, mis aitab arendada lastes analüütilist mõtlemist ja probleemide lahendamise oskusi. Kui sinu algkooliealine laps on valmis sukelduma detektiivide Lasse ja Maia maailma, siis on see raamat ideaalne kaaslane põnevateks õhtuteks. Avasta, mis peitub salapärase kurikaela motiivide taga ja kuidas meie kangelased keerulise olukorra lahendavad.