LasseMaia detektiivibüroo. Armastusemõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Armastusemõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Valleby linna armastuse ja saladuste maailma? "LasseMaia detektiivibüroo. Armastusemõistatus" on põnev raamat, mille on kirjutanud tunnustatud lastekirjanik Martin Widmark. See lugu viib teid südameid soojendavale festivalile, kus armastus on õhus ning kogukond tuleb kokku, et tantsida ja toetada neid, kes seda kõige enam vajavad.

Valleby linnakeses on armastus täies õies, kui elanikud kogunevad aasta kõige romantilisemal üritusel – armastusefestivalil. Kõikjal on tunda rõõmu ja ühtekuuluvustunnet, kui inimesed jagavad musisid ja keerutavad tantsuplatsil, kõik selle nimel, et koguda raha vaesuses elavatele lastele. Kuid kui festivali finaalakordid peaksid kõlama, vajub pidu ootamatult pimedusse. Poodium variseb kokku ja festivali tulu – oluline rahasumma – haihtub nagu tina tuhka.

Keset segadust ja pettumust astuvad lavale Lasse ja Maia, kaks noort detektiivi, kes on tuntud oma teravmeelsuse ja nutikuse poolest. Nad on Valleby detektiivibüroo süda ja hing ning neil on eriline anne lahendada mõistatusi, mis teisi pead murdma panevad. Kas nad suudavad selgitada välja, mis juhtus rahaga ja miks festival nii dramaatiliselt lõppes?

"LasseMaia detektiivibüroo. Armastusemõistatus" on lugu, mis haarab lugejaid oma põnevate sündmuste ja sümpaatsete tegelastega. See on raamat, mis õpetab väärtustama üksteise abi ja koostööd, näidates, et isegi kõige segasemates olukordades on võimalik leida lahendus ja taastada õiglus. Kui armastate mõistatusi ja soovite osa saada Lasse ja Maia seiklustest, siis see raamat on just teile. Avastage, kuidas väikesed detektiivid lahendavad armastusemõistatuse ja toovad tagasi festivali kadunud rõõmu.