LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. DETEKTIIVIMÕISTATUS

LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. DETEKTIIVIMÕISTATUS

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas tundub olla noor detektiiv, kes seisab silmitsi salapärase kunstivargusega? "LasseMaia detektiivibüroo. Detektiivimõistatus" on põnev raamat, milles Martin Widmark viib teid Valleby väikelinna, kus toimub midagi enneolematut.

Ühel päeval avastatakse, et linna muuseumist on haihtunud üks väärtuslik maal. Sündmuskohale saabub Torkel Nööt – detektiiv, kes oma särava mõistusega suudab keerulised juhtumid lahti harutada kiiremini, kui võite ette kujutada. Kuid kui kogu linn elab kaasa tema edusammudele, tunnevad kaks teravmeelset noort, Lasse ja Maia, et midagi on mäda.

Lasse ja Maia, detektiivibüroo noored asutajad, otsustavad võtta asjad oma kätte. Nad ei usalda staardetektiivi ja on veendunud, et tõde on peidus sügavamal. Nad hakkavad koguma vihjeid, jälgima kahtlusaluseid ja kokku panema pusletükke, et paljastada tõeline varas ja tuua tagasi kadunud kunstiteos.

Martin Widmarki loodud maailm on täis põnevust ja mõistatusi, mis panevad teid kaasa mõtlema ja juhtumi lahendamisel Lassele ja Maiale kaasa elama. See on lugu, mis näitab, et vahel võivad just noored mõistatused lahendada kõige osavamalt ja et iga detail võib olla vihje suure pildi mõistmiseks.

Kui armastate detektiivilugusid, mis on täis põnevust ja üllatusi, siis "LasseMaia detektiivibüroo. Detektiivimõistatus" on teie jaoks ideaalne valik. Sukelduge Valleby värvikasse maailma ja avastage, kas Lasse ja Maia suudavad paljastada tõe, mis peitub staardetektiivi Torkel Nöödi varjus.