LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. FILMIMÕISTATUS

LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. FILMIMÕISTATUS

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Valleby linnas on käima lükatud uus ja põnev filmiprojekt, mis on kohalike seas tekitanud suurt elevust. Isegi linnakese politseiülem on saanud võimaluse särada ekraanil, olles nõustunud üheks eriliseks rolliks – lukustatuna puuri, et süveneda oma sisemistesse tunnetustesse. Ent just sel samal ööl, kui politseiülem on oma rolli täitmas, leiab aset ootamatu sündmus: Valleby prillipoodi sooritatakse julge rööv.

See on justkui mõistatus, mis ootab lahendamist, ja kes oleksid paremad selle ülesande jaoks kui Lasse ja Maia, kaks teravmeelset noort detektiivi? Nende uudishimu süttib veelgi enam, kui sündmuste keerisesse ilmub üks salapärane vana kiri...

Martin Widmarki "LasseMaia detektiivibüroo. Filmimõistatus" on järjekordne põnev lugu populaarsest lasteraamatute sarjast, mis on juba varemgi pakkunud noortele lugejatele kaasahaaravaid detektiivilugusid. Kui oled sarja varasemate osadega juba tuttav, siis tead, et Lasse ja Maia ei puhka enne, kui iga viimane saladus on paljastatud. Ja kui see on sinu esimene kohtumine nende nutikate noorte detektiividega, siis valmistu sukelduma seiklustesse, mis panevad su mõistuse proovile ja pakuvad põnevust igale leheküljele.

Kas oled valmis avastama, mis tegelikult Valleby prillipoes juhtus? Haara "LasseMaia detektiivibüroo. Filmimõistatus" ja liitu Lasse ja Maiaga nende uusimas seikluses, mis on täis üllatusi ja keerdkäike.