LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. HAIGLAMÕISTATUS

LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. HAIGLAMÕISTATUS

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevuse ja saladuste maailma koos kahe terava mõistusega noore detektiiviga? "LasseMaia detektiivibüroo. Haiglamõistatus" on Martin Widmarki sulest pärit teos, mis viib sind seiklusele koos Lasse ja Maiaga, kaks nutikat sõpra, kes ei karda väljakutseid.

Ühel päeval leiab Sara Bernard oma kipsi pandud jalaga end haiglast, kus valu leevendamiseks antud tugevad ravimid uimasusest ärkamise järel paljastavad tõsise probleemi: tema hinnalised kuldkõrvarõngad on kadunud. See ei ole esimene kord, kui haigla patsiendid peavad leppima asjaoluga, et nende väärtuslikud esemed on haihtunud. Politseiülem on mures, sest varguste seeria on jätkunud ilma, et oleks õnnestunud süüdlast tabada.

Lasse ja Maia, kellest on saanud paljude laste lemmikud detektiivid, ei jäta juhtumit uurimata. Nad koovad kokku kavala plaani, et varas jälile saada ja varastatud esemed omanikele tagastada. Nende seiklus on täis põnevust ja nutikaid pöördeid, mis hoiavad lugejat lehekülgede küljes kuni viimase reani.

Kui sinu eesmärk on äratada oma lapses kirg lugemise vastu, siis on "LasseMaia detektiivibüroo" sari just see, mida otsid. "Haiglamõistatus" on üks kaheksateistkümnest osast selles haaravas sarjas, mis on täis põnevust ja meelelahutust noortele lugejatele.

Anna oma lapsele võimalus avastada lugemise rõõm ja detektiivitöö põnevus koos Lasse ja Maiaga. Kutsu neid kaasa lahendama "Haiglamõistatust" ja avastama, kuidas teravmeelsus ja sõpruse jõud aitavad lahendada isegi kõige keerulisemaid juhtumeid.