LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. HÕBEDAMÕISTATUS

LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. HÕBEDAMÕISTATUS

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.10€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtub, kui ajalooline väljakaevamispaik muutub salapäraseks sündmuspaigaks? "LasseMaia detektiivibüroo. Hõbedamõistatus" on põnev raamat, mis viib sind koos kahe nutika noordetektiivi, Lasse ja Maia, seiklustele. Autor Martin Widmark on loonud sarja, mis on pälvinud lugemishuviliste südamed üle kogu maailma, ja see osa ei ole mingi erand.

Ühel ööl märkavad kohalikud, et kiriku kõrval asuvasse väljakaevamispaika on ilmunud salapärane öine külaline. Järgmisel päeval ei tundu esmapilgul midagi kadunud olevat, kuid maa on täis salapäraseid jalajälgi. Kas need võivad kuuluda varastele või on tegemist millegi muuga?

Kui sa armastad ajalugu ja detektiivilugusid, siis see raamat on justkui sinu jaoks kirjutatud. Lasse ja Maia ei karda raskusi ning on valmis sukelduma sügavale müsteeriumi südamesse, et lahendada see hõbedaga seotud mõistatus. Nende terav mõistus ja leidlikkus on omadused, mis teevad nendest detektiividest eeskujud paljudele noortele lugejatele.

Kui oled valmis avastama, mis peitub öise külalise ja salapäraste jalajälgede taga, siis haara "LasseMaia detektiivibüroo. Hõbedamõistatus" ja asu koos peategelastega lahendama seda põnevat juhtumit. See raamat ei ole lihtsalt lugu – see on vaimukas ja haarav seiklus, mis proovile paneb sinu enda detektiivioskused. Kas oled valmis väljakutseks?