LasseMaia detektiivibüroo. Hotellimõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Hotellimõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Tere, raamatusõber! Kas oled valmis sukelduma põnevusse ja mõistatuste maailma koos kahe terava mõistusega noore detektiiviga? "LasseMaia detektiivibüroo. Hotellimõistatus" on raamat, mis viib sind Valleby väikelinna, kus ees ootab põnev juhtum, mis nõuab nutikust ja tähelepanelikkust.

Martin Widmarki kirjutatud ja Helena Willise illustreeritud teos on esimene osa populaarsest lasteraamatute sarjast, mis on tõusnud Rootsi laste hulgas kõrgelt hinnatuks. Lasse ja Maia, kaks kümneaastast koolikaaslast, on peategelased, kes ei karda väljakutseid ning kellest on saanud paljude noorte lugejate iidolid.

Selles avapaugu teoses seisavad Lasse ja Maia silmitsi salapärase juhtumiga, mis saab alguse siis, kui Valleby linna hotellis peatub jõukas Åkerö perekond koos oma kallihinnalise Hiina õuniktaksiga. Hotellis valmistutakse küll jõuludeks, kuid peagi toob üks ootamatu sündmus kaasa segaduse, mis nõuab noorte detektiivide sekkumist.

Kui armastad mõistatusi ja oled valmis kaasa elama Lasse ja Maia seiklustele, siis see raamat on just sulle. Avasta, kuidas kaks noort detektiivi lahendavad oma esimese suure juhtumi ja panevad proovile oma detektiivioskused. "LasseMaia detektiivibüroo. Hotellimõistatus" on raamat, mis pakub põnevust ja kaasahaaravat lugemist igale noorele lugejale, kes ihkab seiklust ja armastab saladuste lahendamist. Ära lase sellel põneval lool endast mööda minna!