LasseMaia detektiivibüroo. Jalgpallimõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Jalgpallimõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Lasse ja Maia, kaks teravmeelset noort detektiivi, on taas valmis lahendama mõistatusi oma kodulinnas Vallebys. Seekord seisavad nad silmitsi ühe eriti põneva juhtumiga – Valleby jalgpallimeeskond on suures hädas, kuna nad pole pikka aega suutnud võita ühtegi sõprusmängu. Kui nad lõpuks võtavad vastu väljakutse mängida naaberlinna Solbacka tiimiga, toimuvad mängu ajal ootamatud ja kummalised sündmused, mis viitavad salakavala kuritöö toimumisele.

Kas sa oled valmis sukelduma jalgpalli ja detektiivitöö põnevasse maailma? "LasseMaia detektiivibüroo. Jalgpallimõistatus" viib sind otse sündmuste keerisesse, kus iga detail võib olla vihje ja iga tegelane kahtlusalune. Martin Widmarki kirjutatud raamat on osa populaarsest laste detektiivisarjast, mis on võitnud Rootsi noorte südamed ja on nüüd vallutamas ka Eesti laste lugemisrõõmu.

Kui otsid viisi, kuidas äratada oma lapses armastus raamatute ja lugemise vastu, siis LasseMaia seiklused on suurepärane valik. Need lood pakuvad mitte ainult kaasahaaravaid mõistatusi, vaid õpetavad ka tähelepanelikkust ja loogilist mõtlemist. Avasta koos Lasse ja Maiaga, kes on see kaval kurjategija, ja ela kaasa Valleby jalgpallimeeskonna pingutustele!