LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. JALGRATTAMÕISTATUS

LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. JALGRATTAMÕISTATUS

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.20€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist, mis haaraks Sinu lapse tähelepanu ja ärgitaks tema detektiivivaistu? "Lassemaia detektiivibüroo. Jalgrattamõistatus" on Martin Widmarki kirjutatud raamat, mis viib noored lugejad Valleby väikelinna, kus toimub põnev jalgrattavõistlus. See pole lihtsalt sportlik sündmus, vaid sellel on ka salapärane ja ettearvamatu lõpplahendus.

Raamatu peategelane Lasse seisab silmitsi kahe väljakutsega, mis panevad proovile nii tema terava mõistuse kui ka kiirete jalgade võimekuse. See lugu on täis põnevust ja pakub kaasahaaravat meelelahutust, mis on suurepärane viis äratada lastes lugemishuvi ja arendada nende analüüsivõimet.

"Lassemaia detektiivibüroo" sari koosneb kahekümnest raamatust, mis kõik on täis põnevaid seiklusi ja müsteeriume, mida lahendada. Kui soovid oma lapsele pakkuda midagi enamat kui lihtsalt meelelahutust, on see raamat suurepärane valik, et tutvustada talle detektiivitöö põnevat maailma.

Anna oma lapsele võimalus sukelduda Lasse ja tema sõprade seiklustesse, kus iga lehekülg kutsub kaasa mõtlema ja kaasa elama. "Lassemaia detektiivibüroo. Jalgrattamõistatus" ootab, et avastaksid selle saladused koos oma lapsega!