LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. KÄMPINGUMÕISTATUS

LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. KÄMPINGUMÕISTATUS

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.19€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist oma uudishimulikule lapsele? "Lassemaia detektiivibüroo. Kämpingumõistatus" on Martin Widmarki kirjutatud raamat, mis viib noored lugejad seiklusele koos Lasse ja Maia, kaks teravmeelset noort detektiivi. Nad veedavad aega kämpingus, kus suvine rahu saab ootamatult otsa, kui asjad hakkavad müstilisel kombel kaduma.

See raamat on osa populaarsest LasseMaia detektiivibüroo sarjast, mis koosneb kaheksateistkümnest köitest. Lastele lugemisrõõmu pakkuv sari on tuntud oma haaravate müsteeriumide ja sümpaatsete tegelaste poolest. Kui sinu laps armastab saladusi ja detektiivilugusid, siis "Kämpingumõistatus" on kindlasti üks neist raamatutest, mida ta ei suuda käest panna.

Ühel hommikul avastab kämpinguomanik, et tema vähid on kadunud, ja see sündmus paneb aluse detektiividele uue juhtumi lahendamiseks. Lasse ja Maia, koos oma sõprade Miranda ja tema ahviga, peavad kasutama oma nutikust ja detektiivioskusi, et lahendada see salapärane juhtum.

Kui sinu eesmärk on äratada oma lapses armastus raamatute ja lugemise vastu, siis "Lassemaia detektiivibüroo" sarja raamatud on suurepärane valik. Need lood ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid arendavad ka laste mõtlemis- ja probleemilahendusoskusi. Võta aega ja sukeldu koos oma lapsega Lasse ja Maia põnevasse maailma, kus iga uus lehekülg toob kaasa uue vihje ja iga peatükk viib lähemale saladuse lahendusele.