LasseMaia detektiivibüroo. Kinomõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Kinomõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.47€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete valmis sukelduma uude põnevasse seiklusse koos Lasse ja Maiaga? "LasseMaia detektiivibüroo. Kinomõistatus" on raamat, mis viib noored lugejad Valleby väikelinna südamesse, kus toimub midagi kummalist. Linna koerad on hakanud jäljetult kaduma, jättes oma omanikud sügavasse mure ja hirmu. Kuid kes võiks olla nende kadumiste taga ja mis võiks olla motiiviks?

Martin Widmarki loodud Lasse ja Maia on detektiivid, kes ei jäta ühtegi vihjet tähelepanuta. Nad on alati valmis lahendama saladusi ja see juhtum ei ole erand. Nende terav silm ja nutikus on just see, mida Valleby vajab, et lahendada see salapärane juhtum.

"LasseMaia detektiivibüroo" sari on Rootsis laste seas kõrgelt hinnatud ja nüüd on Eesti noortel võimalus kaasa elada kaheksandale raamatule selles sarjas, mis on eesti keeles pealkirjaga "Kinomõistatus". See raamat ei ole mitte ainult kaasahaarav ja meelt lahutav, vaid on ka suurepärane viis äratada lastes lugemisarmastus. Kui soovite oma lapsele pakkuda midagi, mis köidab tema tähelepanu ja paneb mõistatama, siis on "Kinomõistatus" suurepärane valik.

Martin Widmarki kirjutatud ja eesti laste poolt armastatud "LasseMaia detektiivibüroo" raamatute sari on tuntud oma võime poolest arendada noortes lugejates analüütilist mõtlemist ja detektiivioskusi. "Kinomõistatus" on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks – see on täis põnevust, seiklust ja mõistatusi, mis ootavad lahendamist. Võta see raamat kätte ja aita Lasse'l ja Mai'al lahendada Valleby koerte kadumise mõistatus.