LasseMaia detektiivibüroo. Kirikumõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Kirikumõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.67€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Valleby väikelinna saladustesse koos kahe terase noore detektiiviga? "LasseMaia detektiivibüroo. Kirikumõistatus" on põnevik, mis viib sind otse sündmuste tuumani, kus Lasse ja Maia peavad lahendama järjekordse müsteeriumi.

Valleby linnas toimuvad kummalised juhtumid, mis saavad alguse siis, kui armastatud kirikuõpetaja pensionile jääb ja tema asemele astub uus vaimulik – seekord naisterahvas. Pinge kasvab, kui peapiiskopi väärtuslik sau jäljetult kaob. Kas suudad ette kujutada, millist segadust see väikeses kogukonnas tekitab?

Martin Widmarki loodud "LasseMaia detektiivibüroo" sarja raamatud on Rootsi laste seas kujunenud tõeliseks hitiks ja ka Eesti noored lugejad on neid soojalt vastu võtnud. Kui soovid oma lapsele pakkuda põnevat lugemiselamust, mis teritab tema mõistust ja paneb kaasa mõtlema, siis ei pea sa kaugemale vaatama. "Kirikumõistatus" on sarja kolmeteistkümnes raamat, mis on tõlgitud eesti keelde, ja see ei jäta kedagi külmaks.

Eesti keeles ilmunud "Kirikumõistatus" on suurepärane valik igale noorele detektiivihuvilisele. See raamat mitte ainult ei paku kaasahaaravat lugemist, vaid aitab ka arendada analüütilist mõtlemist ja probleemide lahendamise oskusi. Kas oled valmis avastama, kes on kirikus toimuvate sündmuste taga? Haara "Kirikumõistatus" ja asu koos Lasse ja Maiaga tõe jälile!