LasseMaia detektiivibüroo. Kohvikumõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Kohvikumõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.70€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Valleby linnakese armastatud kohvikus, kus vitriine kaunistavad vastupandamatult isuäratavad koogid, on tekkinud mure. Salapärane varas on mitmel korral kohvikust sularaha viinud, tehes seda oskuslikult ja alati kõige sobivamal hetkel. Kuidas on see võimalik? Just selles küsimuses asuvadki oma nutikust ja detektiivioskusi rakendama Lasse ja Maia, kaks teravmeelset noort detektiivi, kes ei kohku tagasi ühegi mõistatuse ees.

Kas oled valmis sukelduma põnevasse seiklusse, kus iga vihje võib olla otsustava tähtsusega? "LasseMaia detektiivibüroo. Kohvikumõistatus" on raamat, mis ei lase sul raamatut käest panna enne, kui viimane lehekülg on pööratud. Autor Martin Widmark on loonud meisterliku loo, mis paneb proovile sinu enda detektiivioskused. Lasse ja Maia koos kohaliku politseiülema abiga näitavad, et ükski kuritegu ei jää lahenduseta, kui oled piisavalt pühendunud ja terane.

Kui armastad saladusi, põnevust ja nutikaid lahendusi, siis "LasseMaia detektiivibüroo. Kohvikumõistatus" on just sulle. See on lugu, mis tõestab, et õiglus ei maga ja et iga mõistatus, olgu see kuitahes keeruline, on lahendatav. Kas Lasse ja Maia suudavad varga paljastada ja kohvikule rahu tagasi tuua? Avasta see ise!