LasseMaia detektiivibüroo. Loomapoemõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Loomapoemõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevusse, mis paneb su südame kiiremini põksuma ja mõistuse teravalt tööle? "LasseMaia detektiivibüroo. Loomapoemõistatus" viib sind kahe terase noore detektiivi, Lasse ja Maia, ning nende sõbra Miranda maailma, kus nad seisavad silmitsi müsteeriumiga, mis nõuab nende kõigi nutikust ja julgust.

Valvekaamerate varjus ja poelettidel askeldavate loomade keskel tekib küsimus, miks loomapoe pisikesed elanikud end nii nukralt tunnevad. Kui Lasse, Maia ja Miranda avastavad, et loomad võivad olla mürgitatud, tõuseb pinge lakke. Kes küll võiks soovida kahjustada süütuid olendeid ja miks?

Öö varjus hiilivad sammud loomapoes viitavad sellele, et keegi on asunud salaplaani teostama. Meie noored detektiivid ei kohku tagasi, vaid on valmis paljastama tõe, et kaitsta abituid loomi ja tuua süüdlane õigluse ette.

Martin Widmarki sulest pärit "Loomapoemõistatus" on järjekorras juba üheteistkümnes raamat populaarsest LasseMaia detektiivibüroo sarjast, mis on võitnud Rootsi laste südamed ja leidnud tee ka Eesti noorte lugejateni. Kui otsid viisi, kuidas sütitada oma lapses lugemiskirge, siis LasseMaia seiklused on just see, mida vajad. Need lood ei paku mitte ainult kaasahaaravat meelelahutust, vaid arendavad ka laste analüüsivõimet ja õpetavad väärtustama sõprust ja koostööd.

Ära lase sellel põnevikul end mööda libiseda – "LasseMaia detektiivibüroo. Loomapoemõistatus" ootab sind, et koos avastada, mis toimub loomapoe salapärastes sügavustes. Kas oled valmis detektiivimütsi pähe tõmbama ja lahendama mõistatuse, mis paneb proovile sinu nutikuse?