LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. LOSSIMÕISTATUS

LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. LOSSIMÕISTATUS

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.10€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete valmis sukelduma detektiivide Lasse ja Maia põnevasse maailma? "LasseMaia detektiivibüroo. Lossimõistatus", mille on kirjutanud tunnustatud rootsi autor Martin Widmark, viib teid Valleby väikelinna, kus salapära hõljub õhus.

Ühel päeval saabub kutse krahv von Farseni majesteetlikku lossi. Krahv on tuntud oma rikkaliku šokolaadi poolest ja nüüd avaneb linnaelanikel harukordne võimalus seda delikatessi mekkida. Krahvi võluv persona ja luksuslik elustiil jätab külalistele sügava mulje. Ent krahv ei ole pelgalt lahke võõrustaja – tal on ettepanek, mis võib muuta kogu Valleby elu. Ta kutsub kogukonna investeerima oma uude kakaoistandusse.

Kuid Lasse ja Maia, kaks teravmeelset noort detektiivi, tunnetavad, et midagi on mäda. Nad otsustavad võtta ette oma uurimise. Kuid krahvi salapärane teener ei ole kaugel, jälgides iga nende sammu. Mis saladusi lossi müürid peidavad? Kas Lasse ja Maia suudavad lahendada lossimõistatuse enne, kui on liiga hilja?

See raamat on ideaalne noortele lugejatele, kes armastavad põnevust ja mõistatusi. Martin Widmarki oskus luua kaasahaaravaid lugusid ja õpetlikke seiklusi on teinud "LasseMaia detektiivibüroo" sarja üheks populaarseimaks lastekirjanduse sarjaks. Astuge sisse Valleby värvikasse maailma ja avastage, kas teie terav silm suudab tabada vihjeid, mis viivad tõe jälile. Kas olete valmis avama lossi uksed ja sukelduma seiklusse?