LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. MOEMÕISTATUS

LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. MOEMÕISTATUS

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.10€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled valmis sukelduma stiili ja saladuste maailma? "LasseMaia detektiivibüroo. Moemõistatus" on põnev lugu, mis viib sind koos Lasse ja Maiaga lahendama juhtumit, mis raputab väikest Valleby linna. Kujutle, et maailmakuulus moelooja Jean-Pierre saabub Pariisist, et oma silmaga näha, kes võidab tema korraldatud moeetenduse. Kuid äkki muutub kõik pahupidi, kui tema armastatud kass Lulu jäljetult kaob.

Sinu ees avaneb lugu, kus pinge kasvab iga leheküljega. Jean-Pierre on meeleheitel, sest lisaks kassi kadumisele saabub ähvarduskiri, mis seab ohtu tema järgmise hooaja loomingulise töö. Keegi on valmis minema äärmustesse, et saada käpa alla eksklusiivsed moekollektsiooni visandid. Kogu Valleby elanikkond on ärevil, sest moemaailma glamuur on toonud kaasa tumeda varjundi.

Kas sa tunned, kuidas adrenaliin su soontes voolab? See on sinu võimalus liituda Lasse ja Maiaga, kaks teravmeelset noort detektiivi, kes on ainukesed, kes suudavad aidata Jean-Pierre'il oma kallist kassi Lulu tagasi saada ja moemõistatuse lahendada. "LasseMaia detektiivibüroo. Moemõistatus" on raamat, mis ei lase sul raamatut käest panna enne viimast punkti. Martin Widmarki sule alt pärinev teos on ideaalne lugemine neile, kes armastavad detektiivilugusid, moodi ja põnevust.

Kas oled valmis astuma detektiivide kingadesse ja lahendama moemaailma kõige stiilsema müsteeriumi? Haara oma eksemplar "LasseMaia detektiivibüroo. Moemõistatusest" ja asu seiklusele, mis proovile paneb sinu nutikuse ja vaistu. Ära lase sellel põneval lool endast mööda libiseda!