LasseMaia detektiivibüroo. Muumiamõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Muumiamõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevusse, mis ootab sind Valleby muuseumi salapärastes koridorides? "LasseMaia detektiivibüroo. Muumiamõistatus" viib sind otse sündmuste keerisesse, kus kaks teravmeelset noort detektiivi, Lasse ja Maia, seisavad silmitsi juhtumiga, mis paneb proovile nende nutikuse.

Ühel ööl kaob muuseumist väärtuslik kunstiteos, ja kõige uskumatum on see, et valvekaamera salapärane kaadrimaterjal näitab süüdlasena... muumiat! Kas võib tõesti olla, et ammusest Egiptusest pärit muumia ärkab öösel ellu ja hiilib varjatult mööda muuseumi? See tundub uskumatu, kuid Lasse ja Maia ei kohku tagasi ühegi mõistatuse ees.

Martin Widmarki loodud "LasseMaia detektiivibüroo" sari on juba vallutanud Rootsi laste südamed ja nüüd on see vaimustus jõudnud ka Eesti noorte lugejateni. Kui otsid viisi, kuidas äratada oma lapses lugemispisikut, siis on just see raamat see, mis võib muuta lugemise põnevaks seikluseks.

"LasseMaia detektiivibüroo. Muumiamõistatus" on ideaalne kaaslane algkooliealistele, kes armastavad saladusi ja mõistatusi. See raamat ei paku mitte ainult kaasahaaravat lugemiselamust, vaid arendab ka loogilist mõtlemist ja probleemilahendamise oskusi. Pane oma detektiivimüts pähe ja asu Lasse ning Maia kõrval lahendama Valleby muuseumi kõige kummalisemat juhtumit!