LasseMaia detektiivibüroo. Raamatukogumõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Raamatukogumõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.67€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete valmis sukelduma salapärasesse seiklusse koos kahe terase noore detektiiviga? "LasseMaia detektiivibüroo. Raamatukogumõistatus" on põnev lugu, mis viib teid Valleby väikelinna, kus toimub midagi kummalist. Kohalikus raamatukogus hakkavad justkui võluväel kaduma haruldased ja kallihinnalised teosed. Mis veelgi veidram – need kaovad ilma, et turvasüsteem piiksatusega reageeriks.

Lasse ja Maia, kaks nutikat noort detektiivi, on sellele mõistatusele lahenduse leidmisel asendamatud. Nende terav mõistus ja oskus märkamatuks jääda on just see, mis aitab neil lahendada juhtumeid, mis panevad isegi kohaliku politseiülema pead murdma.

Martin Widmarki loodud "LasseMaia detektiivibüroo" sari on Rootsis laste seas tõeline hitt ja nüüd on selle sarja vaimustus jõudnud ka Eesti noorte lugejateni. Kui teie eesmärk on äratada oma lapses armastus raamatute vastu, siis on Lasse ja Maia seiklused täiuslik valik.

Eesti keeles on "Raamatukogumõistatus" juba kaheteistkümnes raamat selles armastatud sarjas. Ja nagu ükski seiklus poleks täielik ilma väikese lisapõnevuseta, leiate sellest raamatust lehekülje 71, kus on toimunud väike trükiviga. Kaks sõna on justkui haihtunud, kuid ärge muretsege – trükikoda on valmis oma vea heastama, pakkudes võimalust printida välja uus lehekülg või kirjutada puuduvad sõnad ise raamatusse.

Kas olete valmis avastama, kes on raamatute kadumise taga ja kuidas Lasse ja Maia sellele jälile saavad? Haarake oma koopia "LasseMaia detektiivibüroo. Raamatukogumõistatusest" ja liituge nende kahe nutika noore detektiiviga nende põneval teekonnal tõe ja õigluse nimel!