LasseMaia detektiivibüroo. Rongimõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Rongimõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.47€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist, mis köidaks noore detektiivi meelt? "LasseMaia detektiivibüroo. Rongimõistatus" on raamat, mis viib sind koos peategelaste Lasse ja Maiaga põnevale rongireisile, kus nad seisavad silmitsi salapärase juhtumiga: rongis olev rahasaadetis, mis oli määratud hävitamisele, kaob jäljetult!

Selle Rootsi päritolu populaarse lasteseriaali viiendas osas saavad Lasse ja Maia ülesandeks lahendada mõistatus, mis paneb proovile nende detektiivioskused. Nad ei ole üksi, sest nende kõrval on ka raha eest vastutav politseiülem, kes samuti otsib vastuseid.

Martin Widmarki loodud "LasseMaia detektiivibüroo" on tuntud oma kaasahaaravate lugude poolest, mis on võitnud noorte lugejate südamed nii Rootsis kui ka Eestis. Kui sinu laps on juba tuttav esimeste kahe osaga ja ootab järgmist seiklust, siis "Rongimõistatus" on just see, mida vajate.

Lugedes seda raamatut, avaneb võimalus vestelda lapsega detektiivitöö põnevusest ja loogika tähtsusest mõistatuste lahendamisel. See on suurepärane viis toetada lapse lugemisharjumust ja arendada analüüsivõimet. Anna oma lapsele võimalus sukelduda Lasse ja Maia maailma, kus iga lehekülg pakub uusi vihjeid ja keerdkäike. "LasseMaia detektiivibüroo. Rongimõistatus" ootab, et avastaksid selle saladused!