LasseMaia detektiivibüroo. Safranimõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Safranimõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.67€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas oled valmis sukelduma detektiivide Lasse ja Maia põnevasse maailma? "LasseMaia detektiivibüroo. Safranimõistatus" on raamat, mis viib sind väikesesse linnakesse, kus jõulude eel on kaduma läinud midagi väga olulist – safran, see hinnaline vürts, mis annab safranisaiadele nende iseloomuliku maitse ja värvi. Ilma safranita poleks jõulud need õiged!

Martin Widmarki loodud armastatud raamatusarja kümnes eestikeelne osa toob lugejateni uue müsteeriumi, mille lahendamine on usaldatud kahele nutikale noorele detektiivile, Lassele ja Maiale. Nende terav silm ja kaval meel on just see, mida vajatakse, et tabada kaval safranivaras ja taastada linnakese jõulurahu.

Rootsis laste seas ülipopulaarne sari on võitnud ka Eesti noorte südamed. Kui soovid, et sinu laps armuks lugemisse ja avastaks põnevate lugude maailma, siis "LasseMaia detektiivibüroo" sarja raamatud on suurepärane valik. Need lood ei paku mitte ainult kaasahaaravat meelelahutust, vaid arendavad ka loogilist mõtlemist ja tähelepanelikkust.

Anna oma lapsele võimalus koos Lasse ja Maiaga detektiivimõistatusi lahendada ning veeta põnevaid tunde raamatu seltsis. "Safranimõistatus" ootab sind, et avastada, kes on see salakaval varas ja kuidas meie kangelased ta kavala plaani nurjavad. Kas oled valmis avastama, kuidas üks väike vürts võib terve linnakese pea peale pöörata? Haara raamat ja asu koos Lasse ja Maiaga seiklema!