LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. SÜNNIPÄEVAMÕISTATUS

LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. SÜNNIPÄEVAMÕISTATUS

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevasse detektiiviseiklusse? "LasseMaia detektiivibüroo. Sünnipäevamõistatus" on raamat, mis viib sind Valleby väikelinna, kus toimub sündmus, mis paneb kogu linna rääkima. Barbro Palm valmistub oma kalli sõbra Muhammedi suurejooneliseks juubelipeoks, kuhu on kogunenud linna parimad kondiitrid, et pakkuda silmailu ja maitseelamusi oma uhkete tordikunstiteostega.

Ent pidustused võtavad ootamatu pöörde, kui pärast ilutulestiku vaatemängu kustuvad tuled ja avastatakse, et midagi on väga valesti. Mis juhtus sel hetkel, kui kõik olid taevasse vaatamas? See on küsimus, millele noored detektiivid Lasse ja Maia peavad vastuse leidma.

Martin Widmarki kirjutatud "LasseMaia detektiivibüroo" sarja kuulub kakskümmend köidet, mis kõik pakuvad kaasahaaravaid lugusid ja peadpööritavaid mõistatusi. Kui otsid viisi, kuidas äratada oma lapses armastust lugemise vastu, siis Lasse ja Maia seiklused on suurepärane valik. Need lood ei ole mitte ainult lõbusad ja harivad, vaid õpetavad ka tähelepanelikkust ja loogilist mõtlemist.

Sukeldu koos Lasse ja Maiaga detektiivitöö keerdkäikudesse ja aita neil lahendada "Sünnipäevamõistatus"!