LasseMaia detektiivibüroo. Teemandimõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Teemandimõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevusse ja mõistatuste maailma? Tutvustame teile Martin Widmarki kirjutatud "LasseMaia detektiivibüroo. Teemandimõistatus" - raamatut, mis on loodud spetsiaalselt noorema kooliea lugejatele. See on lugu, mis viib teid kahe kümneaastase koolikaaslase, Lasse ja Maia, juurde, kes on tuntud oma terava mõistuse ja detektiivioskuste poolest. Nende esimene juhtum viib meid Valleby väikelinna, kus kohalikust juveelipoest on järjest kaduma läinud väärtuslikud teemandid.

Kasutades oma nutikust ja vaistu, asuvad Lasse ja Maia lahendama juhtumit, mis on osutunud liiga keeruliseks kohalikule politseile. Poodnik Muhammed Karadi on meeleheitel, kui tema väärtuslikud kivid järjepanu kaovad, ja just siis astuvad sündmuste keerisesse noored detektiivid.

Martin Widmarki sujuv jutustamisstiil ja Helena Willise iseloomulikud illustratsioonid toovad loo elavalt lugejate ette, pakkudes kaasahaaravat lugemiselamust. See raamat ei ole mitte ainult lõbus lugemine, vaid ka suurepärane võimalus arendada noortes analüütilist mõtlemist ja probleemide lahendamise oskusi.

"LasseMaia detektiivibüroo. Teemandimõistatus" on raamat, mis on võitnud südameid üle kogu Rootsi, püsides müügi- ja laenutusedetabelite tipus ning kogudes auhindu. Kui soovite oma lapsele pakkuda põnevust ja harivat meelelahutust, on see teos ideaalne valik. Avastage koos Lasse ja Maiaga, kes on selle salapärase varguse taga, ja elage kaasa nende seiklustele, mis on täis üllatusi ja pöördeid.