LasseMaia detektiivibüroo. Traavimõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Traavimõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.67€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevasse mõistatusse, mis paneb teie detektiivioskused proovile? "LasseMaia detektiivibüroo. Traavimõistatus" on Martin Widmarki kirjutatud raamat, mis viib teid otse hipodroomi südamesse, kus võistlustulle astuvad neli hobust – kolm neist kogenud võidujooksjad ja üks alles roheline uustulnuk. Kuid kui stardipauk kõlab ja võimsad hobused rajale sööstavad, juhtub midagi ootamatut.

Pealtvaatajate silme all hakkavad liidripositsiooni eest võitlevad hobused käituma viisil, mis ei tundu loomulik. Midagi on mäda ja see ei jää kahe terase noordetektiivi, Lasse ja Maia, jaoks märkamata. Nad on veendunud, et võistluse taga peitub midagi enamat, kui silmaga näha.

Kui teid köidab saladuste lahendamine ja soovite osa saada põnevast seiklusest, siis on see raamat just teile. Martin Widmarki sule alt on tulnud lugu, mis on täis põnevust ja üllatusi, ning mis kutsub teid kaasa mõtlema ja vihjeid kokku panema. Astuge Lasse ja Maia kõrvale, et avastada, mis hipodroomil tegelikult toimub. Kas olete valmis avastama tõde?