LasseMaia detektiivibüroo. Tsirkusemõistatus

LasseMaia detektiivibüroo. Tsirkusemõistatus

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.47€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevusse ja saladustesse? "LasseMaia detektiivibüroo. Tsirkusemõistatus" on raamat, mis viib sind koos kahe terase noordetektiiviga, Lasse ja Maiaga, rändtsirkuse kirju ja ettearvamatu maailma südamesse. Rootsi kirjaniku Martin Widmarki loodud sari on juba vallutanud paljude Eesti laste südamed, pakkudes neile kaasahaaravat lugemiselamust.

Seekord seisavad Lasse ja Maia silmitsi uue väljakutsega. Tsirkuse glamuuri ja naeru varjus toimuvad salapärased vargused – kaduma on läinud rahakotid, mobiiltelefonid ja isegi kaelakeed. Kui publik on lummatud Trocadero mustkunstniku trikkidest ja kloun Bobo vallatustest, töötavad Lasse ja Maia usinalt, et paljastada varaste identiteet.

Raamat on suurepärane valik, kui soovid äratada oma lapses lugemiskirge. "LasseMaia detektiivibüroo. Tsirkusemõistatus" ei ole mitte ainult põnev ja kaasahaarav, vaid ka hariv, arendades noortes lugejates analüüsivõimet ja tähelepanelikkust. See on ideaalne kaaslane algkooliealistele lastele, kes armastavad mõistatusi ja seiklusi.

Anna oma lapsele võimalus kogeda detektiivitöö põnevust ja avasta koos temaga, kuidas Lasse ja Maia lahendavad tsirkusemõistatuse, üks vihje korraga. Kas oled valmis avastama, kes on tõelised süüdlased selles põnevas mõistatuses?