LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. TULETÕRJEMÕISTATUS

LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. TULETÕRJEMÕISTATUS

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.19€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Valleby väikelinnas, mis on tavaliselt rahu ja vaikuse oaas, hakkavad äkki toimuma salapärased tulekahjud. Justkui välk selgest taevast tabavad need vaikset kogukonda, jättes maha rohkem küsimusi kui vastuseid. Kui leegid on kustutatud, tuleb päevavalgele, et tulekahjude varjus on aset leidnud midagi veelgi mõistatuslikumat – kadunud on väärtuslikud esemed.

Sel hetkel astuvad mängu kaks kümneaastast detektiivi – Lasse ja Maia. Need klassikaaslased ei ole tavalised lapsed, vaid terava mõistuse ja suure uudishimuga noored uurijad, kes on valmis lahendama iga mõistatuse, mis Valleby elanike rahu ohustab. Nad asuvad juhtumit uurima, kogudes tõendeid ja pannes kokku pusletükke, kuni tõde tuleb päevavalgele.

Martin Widmarki loodud "LasseMaia detektiivibüroo" sarja raamat "Tuletõrjemõistatus" on üks neist põnevatest lugudest, mis on kiirelt leidnud tee noorte lugejate südamesse. Raamat pakub põnevat lugemist tänu autori lihtsale ja sujuvale kirjastiilile, nutikalt põimitud loole ning Helena Willise omapärastele illustratsioonidele, mis muudavad iga raamatu unustamatuks seikluseks.

Kui oled noor detektiivihuviline või lihtsalt armastad kaasahaaravaid lugusid, siis "Tuletõrjemõistatus" on just see raamat, mida sa tahad oma riiulilt leida. Sukeldu Lasse ja Maia maailma ning avasta, millised saladused peituvad Valleby tulekahjude taga.