LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. UJULAMÕISTATUS

LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. UJULAMÕISTATUS

Autor: Martin Widmark

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.19€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Valleby linnas on käes jõuluaeg, mis toob endaga kaasa põnevust ja salapära, kui kohalikus ujulas korraldatakse suurejooneline ujumisvõistlus. Kogu linnarahvas on elevil, sest võistlusel osaleb isegi maailmakuulus vettehüppaja. Kuid jõulurõõmu varjutab kummaline jõuluvana, kes ei paista sugugi nii rõõmsameelne, nagu võiks oodata sel imelisel ajal.

Kuid Valleby jõulurahu on ohus, sest ujulasse on hiilinud ahne kurjategija, kes ei heida pilku tagasi, kui on võimalus oma taskuid rahaga täita. Kuid kas see salakaval plaan õnnestub, kui detektiivibüroo noored asjaajajad Lasse ja Maia on linnas?

Lasse ja Maia, kaks kümneaastast koolikaaslast, kellest on saanud tõelised detektiivid, on valmis oma nutikuse ja julgusega astuma vastu igale väljakutsele. Nende seiklused on paelunud paljude laste kujutlusvõimet ja südameid.

Martin Widmarki sulest pärit lugu on kirjutatud lihtsas ja sujuvas keeles, mis haarab lugejaid kaasa igasse uude müsteeriumisse. Helena Willise ainulaadsed illustratsioonid lisavad loole veelgi sügavust ja isikupära, muutes "LasseMaia detektiivibüroo. Ujulamõistatus" raamatu iga noore detektiivihuvilise jaoks vastupandamatuks seikluseks.

Kas Lasse ja Maia suudavad jälile jõuda kurikaelale ja taaskord Valleby elanikele rahuliku jõuluaja tagada? Avasta see põnev lugu, mis on täis salapära ja jõuluaegset võlumaad.