Laste lemmikud

Laste lemmikud

Autor: Marika Vingissar

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Varia
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
6.50€ / 6.18€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas muuta oma lapse toidulaud tervislikumaks, samas säilitades toidu maitse ja atraktiivsuse, mis paneb isegi kõige valivama suu vett jooksma? Marika Vingissari raamat "Laste lemmikud" on just see, mida vajate. See on teejuht, mis aitab teil avastada, kuidas pakkuda oma lastele mitmekülgset ja toitvat toitu, muutes söömise lõbusaks ja kaasahaaravaks tegevuseks.

Vingissar jagab oma teostes kogemusi ja nippe, kuidas tutvustada lastele uusi maitseid ning kuidas peita köögivilju nende igapäevastesse lemmikroogadesse nii, et nad isegi ei märka. Autor rõhutab varajase maitsehariduse tähtsust ning annab nõu, kuidas muuta igapäevased toidukorrad põnevaks kunstiteoseks taldrikul. Olgu selleks spagetipesad või fantaasiarikkad võileivad, raamatust leiate hulgaliselt ideid, kuidas toiduvalmistamine ja söömine muutuks meeldivaks ühistegevuseks.

Marika Vingissar õpetab teile, kuidas salaja lisada köögivilju laste lemmikroogadesse, näiteks riivides neid peenelt ja segades putrude, kotlettide, lihapallide või vormiroogade hulka. See on nutikas viis, kuidas toita lapsi tervislikult, ilma et nad seda märkaksid.

Lisaks igapäevastele söögikordadele ei jäta autor tähelepanuta ka erilisi sündmusi, pakkudes välja ideid, kuidas valmistada sünnipäevadeks tervislikke pirukaid, kooke ja torte, mis näevad välja ahvatlevad ja maitsevad suurepäraselt.

Kui otsite inspiratsiooni ja praktilisi nõuandeid, kuidas oma lapse toitumist paremaks muuta, on "Laste lemmikud" hindamatu abimees. See raamat ei ole lihtsalt kokaraamat, see on teejuht tervislikuma ja õnnelikuma pereelu poole, kus toiduvalmistamine ja ühised söögikorrad toovad rõõmu nii suurtele kui väikestele.