LASTE MAAILM. MUDILASE VÄRVIVIHIK

LASTE MAAILM. MUDILASE VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.60€
Osta
Apollo
2.45€ / 2.33€
Osta
Kas otsid lõbusat ja harivat tegevust oma väikesele põnnile? "Laste maailm. Mudilase värvivihik" võib olla just see, mida vajate. See raamat on täis armsaid pilte mänguasjadest, mis on osa igapäevasest lapse elust. Värvimine on suurepärane viis, kuidas arendada peenmotoorikat ja õppida tundma erinevaid värve, samuti pakub see tegevus rõõmu ja rahulolu nii lapsele kui ka vanemale.

Raamatu autor on loonud pildid mõeldes just mudilastele, et iga lehekülg oleks neile jõukohane ja pakuks avastamisrõõmu. Värvivihik on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos lapsega, aidates tal maailma tundma õppida läbi mängu ja loovuse. Võtke hetk, et istuda maha ja sukelduda koos lapsega värvide maailma, kus iga pilt ootab teie poolt elule äratamist.

"Laste maailm. Mudilase värvivihik" on ka suurepärane kingiidee, mis sobib igaks puhuks – olgu selleks sünnipäev, pühad või lihtsalt üks päev, mil soovite oma lapsele pakkuda midagi erilist. See on rohkem kui lihtsalt värvivihik; see on võimalus avardada lapse silmaringi ja toetada tema loomingulist kasvu.

Ärge laske sellel võimalusel käest libiseda – haarake "Laste maailm. Mudilase värvivihik" ja avastage koos lapsega värvide rõõm!