LASTE TEGEVUSRAAMAT. MERERÖÖVLITE MAAILM

LASTE TEGEVUSRAAMAT. MERERÖÖVLITE MAAILM

Kategooria: Tegevusraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Avasta piraatide põnev maailm koos raamatuga "LASTE TEGEVUSRAAMAT. MERERÖÖVLITE MAAILM", mis on suurepärane kaaslane igale uudishimulikule lapsele, kes on vähemalt 4-aastane. See tegevusraamat viib sind ja su lapsi avastusretkele piraadilaeva igapäevaelu sügavustesse.

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas mereröövlid oma laeva korras hoiavad või mis viisil nad oma aega tähistavad? Või mis elu need karmid merehundid tegelikult elavad? See raamat mitte ainult ei tutvusta sulle piraatide seiklusrikkaid kombeid ja tavasid, vaid kaasab sind aktiivselt läbi mitmesuguste mõistatuste ja värvimisülesannete.

Kujutlusvõime lendab vabadusse, kui sinu laps otsib peidetud aardeid, lahendab erinevusi leidvaid pilte ja annab elu mustvalgetele illustratsioonidele oma värviküllase puudutuse. See raamat on loodud selleks, et pakkuda harivat meelelahutust ja arendada peenmotoorikat ning probleemilahendusoskusi.

Võta pliiats kätte ja sukeldu koos lapsega piraatide salapärasesse maailma, kus iga lehekülg on uus seiklus. "LASTE TEGEVUSRAAMAT. MERERÖÖVLITE MAAILM" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on pilet ühele unustamatule seiklusele, mis ootab avastamist otse sinu elutoas.