LASTEAIAS ON LAHE. MINU ESIMENE PÄEV

LASTEAIAS ON LAHE. MINU ESIMENE PÄEV

Autor: Catherine Metzmeyer

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas olete valmis avastama, mis juhtub, kui Lilli ja Lukas astuvad esimest korda lasteaiauksest sisse? Catherine Metzmeyeri "Lasteaias on lahe. Minu esimene päev" on armas lugu, mis aitab teil ja teie lapsel ette kujutada, milline võib olla esimene päev lasteaias. See on aeg, mis võib olla nii veidi hirmutav kui ka ääretult põnev.

Raamatus saab tutvuda Lilli ja Lukase seiklustega, kui nad kohtuvad uute sõpradega, õpivad uusi mänge ja avastavad lasteaia rõõme. See on suurepärane lugemine, mis aitab maandada esimese päeva ärevust ja muuta selle ootusärevaks seikluseks.

Lisaks põnevale loole pakub raamat ka visuaalset avastamisrõõmu. Raamatu värvikirevatel lehekülgedel on peidus erinevaid esemeid ja tegelasi, mille leidmine pakub lastele lisarõõmu ja hoiab neid kaasatuna.

Enne suurt päeva on oluline oma lapsega jagada, mis teda ees ootab. "Lasteaias on lahe. Minu esimene päev" on just see sõbralik kaaslane, mis aitab teil seda teha. See on lugu, mis mitte ainult ei valmista teie last ette, vaid pakub ka väärtuslikku aega koos lugemiseks ja aruteluks. Kas olete valmis avastama lasteaia imelist maailma koos Lilli ja Lukasega?