LASTEAIAS ON LAHE. SÕIDAME MAALE

LASTEAIAS ON LAHE. SÕIDAME MAALE

Autor: Catherine Metzmeyer

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas olete valmis avastama, millised seiklused ootavad ees Lilli ja Lukast, kui nad oma lasteaiarühmaga maale tallu sõidavad? "Lasteaias on lahe. Sõidame maale" on Catherine Metzmeyeri kirjutatud raamat, mis viib teid ja teie lapsi põnevale retkele, kus õpitakse tundma taluelu rõõme.

Kui teie pisike on alustamas lasteaiateed, on see armas lugu suurepärane viis ettevalmistuseks ja ühiseks lugemiseks. Raamat pakub võimalust arutleda, milliseid uusi kogemusi lasteaed võib pakkuda. Lilli ja Lukase seiklused aitavad lapsel mõista, et lasteaias võivad ees oodata põnevad tegevused ja uued sõbrad.

Lugejaid ootab ees avastusretk, kus kohtutakse erinevate taluloomadega. Milliseid loomi Lilli ja Lukas näevad ning millised toimetused neid ees ootavad? See on suurepärane võimalus tutvustada lapsel loomade maailma ning rääkida, kuidas iga loomapoeg oma ema juurde tagasi leiab – see on kaasahaarav lisategevus, mis arendab lapse loogikat ja tähelepanuvõimet.

Catherine Metzmeyer on loonud sooja ja südamliku loo, mis ei ole mitte ainult lõbus ja hariv, vaid ka suurepärane abimees vanematele, et valmistada oma lapsi ette lasteaiapäevadeks. "Lasteaias on lahe. Sõidame maale" on raamat, mis toob laste silmadesse sära ja aitab neil mõista, et uued kogemused on põnevad ja rikastavad.

Kas olete valmis avastama koos Lilli ja Lukasega maal elu ilu? Haarake raamat ja alustage seda imelist teekonda koos oma lapsega.