Lastekirju

Lastekirju

Autor: Epp Petrone

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Varia
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
"Lastekirju" on Epp Petrone südamlik ja avameelne teos, mis viib sind läbi ema silmade tema laste kasvamise ja arengu teekonnale. Raamatus jagab autor oma isiklikke mõtisklusi ja kogemusi, alates vahetutest vestlustest lastega kuni elu keerukamate valikuteni.

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas on olla ema, kelle süda on täidetud armastuse, mure ja uhkusega? Epp Petrone "Lastekirju" võimaldab sul heita pilgu just sellise ema päevikusse. See on lugu, mis räägib ausalt ja ilustamata emaks olemise valgustest ja varjudest.

Raamatu lehekülgedel avanevad sinu ees lood, mis on täis soojust ja tarkust. Saad osa dialoogidest, mis on nii siirad ja tabavad, et panevad sind naerma ja nutma korraga. "Lastekirju" ei ole pelgalt jutustus – see on kogemuste kogum, mis õpetab, kuidas jagada rõõme ja muresid, kuidas lasta oma lapsel iseseisvuda ja kuidas leida jõudu, et vahel ka iseendale mõelda.

Epp Petrone on suutnud luua teose, mis kõnetab igaüht – olgu sa lapsevanem, lapsevanemaks saamas või lihtsalt keegi, kes soovib mõista emaduse sügavust. "Lastekirju" on raamat, mis ei jäta sind ükskõikseks, sest see on kirjutatud südamest südamesse.

Kui otsid raamatut, mis on täis elutarkust ja emotsionaalset sügavust, siis "Lastekirju" on just see, mida vajad. See on lugu, mis õpetab meid märkama elu ilu ja keerukust läbi ema ja laste suhete peegelduse.