LAULA-LAULA, KALLIS KANNEL. RAHVA LAULE JA LAULUMÄNGE VÄIKEKANDLE SAATEGA

LAULA-LAULA, KALLIS KANNEL. RAHVA LAULE JA LAULUMÄNGE VÄIKEKANDLE SAATEGA

Autor: Kaire Jääts

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Õpetaja ja pedagoogika
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Hetkel pole saadaval
Kui otsid viisi, kuidas rikastada lasteaialaste muusikalist maailma, siis "Laula-laula, kallis kannel. Rahva laule ja laulumänge väikekandle saatel" autorilt Kaire Jääts on just see, mida vajad. See kogumik on loodud spetsiaalselt eelkooliealiste laste õpetajatele, et tuua klassiruumi Eesti kultuuripärandi helid, kasutades selleks üht meie armastatud rahvapilli – väikekannelt.

Raamat pakub Sulle, kui õpetajale, võimalust avastada ja õpetada lastele vanu rahvalaule ja laulumänge, mis on sobilikud lastele alates kolmandast eluaastast kuni koolieelikuteni. Kaire Jääts on koostanud materjali, mis põhineb Eesti rahvakalendril ja aastaaegade vaheldumisel, pakkudes laulu- ja mängulusti igaks aastaajaks. Eriti väärtuslikuks teeb kogumiku see, et see sisaldab regilaule, mis on seotud ilmastiku ja pööripäevadega, ning neid saab kasutada aasta läbi erinevates kontekstides.

Lisaks on raamatusse valitud hällilaule, mis aitavad Sul luua lastele rahuliku uneaja atmosfääri. Kõik laulumängud on varustatud selgete juhistega, mis teevad mängude läbiviimise lihtsaks ja nauditavaks. Raamatust leiad ka kandlemängu põhitõed ja lihtsamad võtted, mis on mõeldud erineva tasemega pillimänguoskustega õpetajatele.

Kaire Jäätsi "Laula-laula, kallis kannel" on mitte ainult muusikaline aare, vaid ka praktiline juhend, mis toetab laste loovuse ja kultuuriteadlikkuse arengut läbi Eesti pärimusmuusika. See on ideaalne abimees igale õpetajale, kes soovib oma õpilastele pakkuda midagi enamat kui tavaline muusikatund. Avasta koos lastega väikekandle võlu ja Eesti rahvamuusika ilu!