LAULDES MÖÖDA EESTIMAAD

LAULDES MÖÖDA EESTIMAAD

Kirjastus: GO REISIRAAMAT

Kategooria: Muusika ja tants
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.45€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.75€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, et tahaksite avastada Eestimaa kauneid paiku läbi laulu? "Lauldes mööda Eestimaad" on teie teejuht, mis viib teid muusikalisele rännakule läbi meie armsa kodumaa. See pole lihtsalt laulik, vaid armastuskiri Eesti eri nurkadele, kus igal laulul on oma lugu ja tähendus.

Kui teie süda tuksub Eestimaa taktis ja teie huulil on alati valmis mõni kodukandi viis, siis see kogumik on justkui teie isiklik lauluraamat. Olgu teie eesmärk õppida pähe naaberküla laulusõnad või lihtsalt nautida meie rikkalikku kultuuripärandit, see vihik on teie ustav kaaslane.

Kogumikus "Lauldes mööda Eestimaad" on 70 laulu, mis esindavad Eestimaa eri paiku. Iga laul on kui peegeldus sellest kohast, kus ta on sündinud, olles osa meie ühisest identiteedist. Laulik on koostatud suure hoole ja armastusega, et igaüks, kes soovib, võiks tunda end osana meie laulvast rahvast.

Kui teie hing ihkab avastada Eestimaad läbi muusika, siis haarake kaasa see vihik ja laske lauludel end viia avastusretkele, mis rikastab teie teadmisi ja toidab teie armastust meie kauni kodumaa vastu. Olge valmis laulma kaasa, sest nagu teame, on laul Eestlase südames.