LAULIK. 23 LAULU ELULOO JA KITARRIDUURIDEGA

LAULIK. 23 LAULU ELULOO JA KITARRIDUURIDEGA

Autor: Raimond Valgre

Kirjastus: MART KIRJASTUS

Kategooria: Muusika ja tants
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
12.50€
Osta
Apollo
12.95€ / 12.30€
Osta
Avastage Raimond Valgre loomingut uues valguses – "Laulik. 23 laulu eluloo ja kitarriduuridega" on kogumik, mis toob teieni Eesti muusikapärandi pärlid. See raamat on hoolikalt kokku pandud, et pakkuda nii muusikasõpradele kui ka algajatele kitarristidele võimalust sukelduda Valgre meloodilisse maailma.

Valgre laulud on tuntud oma südamlikkuse ja lihtsuse poolest, mis puudutavad kuulajate hinge. Nüüd on teil võimalus need laulud ise selgeks õppida. Kogumik sisaldab laule, mis on valitud läbi aegade lemmikute hulgast, alates armastatud hittidest kuni kodukandi viisideni. Raamat on suurepärane kaaslane igale peole või kokkusaamisele, kus muusika loob meeleolu ja ühendab inimesi.

Kas soovite oma kitarrimängu oskusi lihvida? "Laulik" on just see, mida vajate. Iga laulu juures on toodud kitarriduurid, mis lihtsustavad õppimist ja võimaldavad teil saata laulu nagu professionaal. Pole midagi paremat kui võtta pill sülle ja tunda, kuidas muusika voolab sõrmedest otse südamesse.

Kujutage ette suveõhtut, kus teie sõprade seltsis kõlavad Valgre igihaljad viisid. See raamat on teie võimalus luua unustamatuid hetki, mis jäävad meelde kogu eluks. Laulge kirega, laske muusikal end kanda ja jagage Raimond Valgre ajatut pärandit.

Ärge laske sellel võimalusel käest libiseda – haarake "Laulik. 23 laulu eluloo ja kitarriduuridega" ja tehke oma muusikaline teekond koos Valgre loominguga veelgi erilisemaks.